€ 12,50 brutto/h

Bez znajomości języka praca Holandia produkcja lodów od zaraz w Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2023 21:04

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji lodów. Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z Venlo bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Venlo.

Wynagrodzenie: od 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie mieszanek i składników;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • pakowanie gotowych produktów do kartonów;
  • zadania przydzielane są w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji;
  • chęć pracy w środowisku o obniżonej temperaturze, około +2 stopnie Celsjusza;
  • dostępność od zaraz na dłużej.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • pomoc koordynatora lub tłumacza przy załatwianiu spraw formalnych.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja lodów Venlo 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-holandii-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-2023-venlo/

Nr ogł.: 67263d18064601bd