€ 12,85 brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie wafelków praca w Niemczech od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lutego 2021 18:42

Zatrudnienie w Bremen dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu wafelków i ciastek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta, ale powtarzalna praca;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wafelków oraz ciastek;
  • praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie na trzy zmiany;
  • sprawność manualna;
  • dobre zdrowie;
  • uczciwość;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pracę na 3 zmiany;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie w cenie 120 € na mc od osoby;
  • bezpieczne środowisko pracy oraz dostęp do środków ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@fastmail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-wafelkow-2021-bremen/

Nr ogł.: 3860228f73a606d