€ 12,84 brutto/h

Bez języka dla par fizyczna praca Niemcy w sklepie od zaraz Kolonia 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 16:23

Dla par fizyczna praca w Niemczech przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Oferta 2019 z Kolonii z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca na terenie sklepu wielkopowierzchniowego przy zatowarowaniu oraz oraz przeprowadzaniu cyklicznych inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat ważności, dbanie o porządek na półkach, wykładanie nowych produktów itp.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dużym atutem będzie prawo jazdy oraz własnych samochód.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny, a dla najlepszych możliwość przedłużenia;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workmali.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fiz/a5/04/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-niemcy-dla-par-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-koln/

Nr ogł.: 7105cbf1c64da242