€ 11,84-14,84/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez języka przy sortowaniu odzieży Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 19:38

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Essen z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę oraz bardzo dobrymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz. w zależności od doświadczenia, znajomości języka oraz kwalifikacji.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie ręczne sortowanie odzieży używanej.

Wymagania:

  • energiczność, pracowitość i szybkość;
  • możliwość pracownia w systemie zmianowym;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • bez problemów zdrowotnych;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz świadczeniami;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • strój służbowy;
  • dokładne szkolenie pracownicze oraz wsparcie na miejscu w sprawach, które dotyczą podjęcia legalnej pracy;
  • wynagrodzenie zawsze na czas.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres:

nutzliche-arbeit@workamil.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. fso/a/06/19.

Źródło:  http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odziezy-bez-jezyka-essen/

Nr ogł.: 8825d0761a68e3fa

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca Niemcy od zaraz bez języka przy sortowaniu odzieży Essen”

  1. małgorzata dn. 29 czerwca 2019 @ 10:51

    witam jestem zainteresowana prosze kontakt