PLN 2200-3300/m-c

Praca w Czechach od zaraz przy pakowaniu elektroniki dla par bez języka Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 9 lutego 2018 23:13

Dostępna od zaraz praca w Czechach dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w zakładzie z Brna przy pakowaniu elektroniki z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Brno, Czechy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 2200 do 3300 za miesiąc netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kontroli jakości produktów za pomocą narzędzi diagnostycznych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie pakowanie gotowych towarów

Wymagania:

  • zręczność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie znajomość języka czeskiego lub angielskiego
  • warunkiem koniecznym jest umiejętność rozróżniania kolorów

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na czeskich warunkach
  • wsparcie konsultantów
  • darmowe zamieszkanie, dojazdy do pracy oraz posiłek raz dziennie
  • możliwość brania nadgodzin
  • szkolenia dla pracowników
  • ubezpieczenie oraz zaplecze socjalne
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów transportu z Polski
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w sprawach formalnych
  • pierwszą umowę na pół roku z perspektywą dłuższej współpracy
  • możliwe premie za wydajność

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

00048 (61) 250-4–250 od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Aplikować można poprzez formularz na stronie:

Nr ogł.: 1465a7a31113838b