SEK 28,000.00

Praca Szwecja 2018 od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 02:29
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie kosmetykow do pudelek 2018

Oferujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku pakowacza w fabryce ze Sztokholmu dla 2 pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Od zaraz opcja pracy w Szwecji przy pakowaniu gotowych kosmetyków.

Stanowisko: pakowacz

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 28000 SEK za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu gotowych towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości artykułów oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pełna samodzielność
  • staranne i dokładne wykonywanie zadań
  • komunikatywna znajomość języka szwedzkiego
  • pracowitość i staranność
  • zdolność pracy w grupie

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane w terminie
  • opiekę polskiego konsultanta
  • zakwaterowanie za 3500 SEK miesięcznie w pojedynczym pokoju
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pracę od zaraz na okres 6 miesięcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie kosmetyków – Sztokholm od kwietnia 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-szwecji-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-sztokholm/

Nr ogł.: 525ad21fbfcd222

1 odpowiedź aby “Praca Szwecja 2018 od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Jestem zainteresowana praca