SEK 124,46/h brutto

Praca Szwecja od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 13 czerwca 2018 06:54

Chętnie zatrudnimy w hurtowni ze Sztokholmu pracowników bez znajomości języka szwedzkiego. Od zaraz oferta pracy w Szwecji na magazynie z zabawkami przy zbieraniu zamówień klientów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 124,46 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na kompletowaniu zamówień klientów
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrola stanu pudełek oraz artykułów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz wydawaniem produktów, rozładunkiem dostaw oraz utrzymywaniem porządku

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja
  • gotowość do pracy na zmiany
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • wysokie zarobki
  • zapewnione zakwaterowanie w cenie 3000 SEK miesięcznie plus opłaty
  • pracę na czas określony

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca na magazynie z zabawkami, Sztokholm 05/2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-bez-jezyka-sztokholm/

Nr ogł.: 7495b208ea107e4b

1 odpowiedź aby “Praca Szwecja od zaraz na magazynie z zabawkami bez znajomości języka Sztokholm”

  1. Witam adres podany powyzej nie dziala.
    Bylbym zainteresowany,
    rafalqez@gmail.com, +31644395244
    Pozdrswiam.

Zostaw odpowiedź do Rafal