£ ok. 450 brutto/

Dla par praca w Anglii bez języka na magazynie obuwia od zaraz Leicester UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Leicester
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Doświadczenie zawodowe
  • Opublikowany: 2 marca 2021 18:13

Pracodawca z Leicester szuka od zaraz osób do pracy w Anglii na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie dla dyspozycyjnych par bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Leicester.

Wynagrodzenie: ok. 450 GBP brutto na tydzień + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przyjmowaniem dostaw, a także rozkładaniem towaru na magazynie i komisjonowaniem;
  • do zadań będzie należało także naklejanie metek, montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych, a także przygotowywanie paczek do sklepów detalicznych w UK.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na analogicznym stanowisku;
  • uczciwe, rzetelne i dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie posiadanie uprawnień na wózki jezdniowe oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie w wyposażonych mieszkaniach;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wypłatę zawsze na czas raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: jobs4you@mail.co.uk z podaniem tytułu: „magazyn obuwia Leicester 02/2021″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-w-leicester-2021/

Nr ogł.: 392603e41452caee