€ 14,25 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu lodów 2024 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 października 2023 21:54

Dla par aktualna od stycznia 2024 praca w Niemczech na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w fabryce z Drezna bez znajomości języka przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 14,25 € brutto na godz.

Start: od stycznia 2024.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie gotowych lodów na podstawie standardów jakościowych przy linii produkcyjnej;
  • naklejanie etykiet na produkty;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od stycznia 2024;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy;
  • doskonała organizacja pracy;
  • sumienność;
  • chęć pracy na pełny etat w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • pracę w dynamicznym środowisku na produkcji;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2024, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-lodow-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-od-stycznia-2024-w-dreznie/

Nr ogł.: 682651da374c43aa