€ 2680 brutto/mc

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca pakowanie przekąsek od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2023 15:10

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2680 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie słonych przekąsek;
  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej na podstawie ustalonych standardów i wytycznych;
  • sprawdzanie jakości produktów;
  • naklejanie etykiet o oznaczanie opakowań;
  • zgłaszanie nieprawidłowości i uszkodzeń.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia wspólnej pracy w parach;
  • efektywność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy i święta.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 450 € na mc od pary;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • szkolenie wprowadzające.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe można wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com

z podaniem tytułu: Pakowanie przekąsek – 09/23 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-przekasek-od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-berlinie/

Nr ogł.: 64465096995a8dd4