PLN 3800-5000

Od zaraz praca Czechy bez znajomości języka na produkcji felg samochodowych Mošnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Mošnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2019 01:49

Od zaraz potrzebne osoby do pracy w Czechach na produkcji felg samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Mošnov bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: 3800 – 5000 PLN.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie manipulacja z felgami;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn.

Wymagania:

  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • chęć podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • możliwość samodzielnego transportu do pracy.

Oferujemy:

  • przyjazny zespół współpracowników;
  • spokojne środowisko pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (aż 4000 netto po przepracowaniu 6 miesięcy;
  • zwrot kosztów za paliwo;
  • premie, np. za obecność w pracy;
  • dofinansowanie do wyżywienia w miejscu pracy;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała oferta pracy w Czechach na produkcji felg samochodowych, proszone są o sms o treści „Praca – Czechy” na numer telefonu +420 775 414 689.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-czechach-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-przy-produkcji-felg-samochodowych-w-mosnov/

Nr ogł.: 6235d601e3497d23