PLN 3000-3200 netto

Bez języka Czechy praca od zaraz przy produkcji art. higienicznych Turnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Turnov
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 lutego 2019 19:46

Dla osób poszukujących zatrudnienia za granicą oferta pracy w Czechach przy produkcji artykułów higienicznych. Ogłoszenie z Turnov bez języka i aktualne od zaraz. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Turnov.

Wynagrodzenie: 3000 – 3200 PLN netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, którą wykonuje się przy produkcji środków higienicznych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • uzupełnianie pustych rolek z materiałem w maszynach;
  • uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy na dłużej;
  • sumienność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • 20 dni płatnego urlopu;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • wsparcie koordynatora;
  • dopłatę do posiłków;
  • możliwość wzięcia zaliczek tygodniowych;
  • bezpłatną naukę języka czeskiego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres:

agata.jefmanska@workservice.pl z podaniem numeru referencyjnego: WS_CZ/TURN/01

albo pod numerem telefonu: +48 504 170 820.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-czechy-praca-2019-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-art-higienicznych-turnov/

Nr ogł.: 5385c630dda39fb6