PLN 4300-5300 mc

Bez języka dam pracę w Czechach od zaraz produkcja lamp samochodowych Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 14 grudnia 2020 19:40

Na produkcji lamp samochodowych propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla Polaków. Zatrudnienie w Nowym Jiczynie bez znajomości języka dla pracowników produkcji również bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 4300 – 5300 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji lamp samochodowych;
  • pracownik będzie wykonywał prace montażowe oraz obsługiwał maszyny;
  • praca na trzy zmiany;
  • szybkie tempo pracy.

Wymagania:

  • zręczność;
  • dobre zdrowie;
  • punktualność;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej.

Oferujemy:

  • 3270 PLN netto na mc po przepracowaniu 165 godzin, a po 195 godzinach – 3970 PLN netto na mc;
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej i popołudniowej;
  • raz w tygodniu będzie możliwość brania zaliczki;
  • możliwość dostania bonusu wydajnościowego oraz za 100% frekwencję;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce (posiłek w cenie 25 – 50 CZK);
  • bezpłatny6 transport do/z pracy (Jastrzębie, Wodzisław, Gorzyce, Chałupki albo Cieszyn);
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu:

+48 536 709 801

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-czechy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-w-nowym-jiczynie/

Nr ogł.: 8615fd7829f2b50b