€ 13/h

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Holandii bez języka sortowanie paczek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2017 07:14

Aktualna oferta fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku, załadunku i sortowaniu paczek. Zatrudnienie 2017 od zaraz w Tilburgu dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Zarobki: 13 euro brutto na godzinę

Miasto: Tilburg, Holandia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie logistycznym firmy kurierskiej przy sortowaniu, rozładunku, załadunku paczek

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość przenoszenia paczek o wadze do 30 kg
  • gotowość do pracy a zmianie nocnej
  • dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu
  • energiczność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie za 150 euro miesięcznie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej.

adres kontaktowy: ogłoszenie@wygasło

wyświetleń: 2353, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 389598ed05fb141a