€ 11,84 - 14,84

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 maja 2020 19:48

Bez doświadczenia poszukiwane od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Essen przy sortowaniu odzieży używanej z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 11,84 – 14,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zdyscyplinowanie;
  • brak uzależnień;
  • brak problemów ze zdrowiem – brak astmy, alergii, problemów z oddychaniem;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • próbną niemiecką umowę, która jest podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pomoc polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/a/05/20

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-zjezyka-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-od-zaraz-essen-2020/

Nr ogł.: 2015ebc2ca57645a

1 odpowiedź aby “Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej Essen”

  1. Zainteresowana oferta pracy kontakt 515957633