€ 2000-2800 mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz w Bremen dla par magazyn RTV

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2021 21:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie hurtowni RTV. Zatrudnienie w Bremen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2000 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca jako pomocnik;
  • zbieranie zamówień, dbanie o czystość w miejscu pracy, pakowanie gotowych już towarów oraz ich zabezpieczenie, przyjmowanie dostaw na magazyn oraz ich rozładowywanie;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym oraz obsługa różnych urządzeń;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • odpowiedzialność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodyscyplina;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • zaletą będzie doświadczenie na magazynie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • płatny urlop;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w cenie 450 € na mc od pary.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu trzeba podać informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego oraz posiadanym doświadczeniu.

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-rtv-od-zaraz-bremen-2021/

Nr ogł.: 72605267a5b3d9e