€ 13-16 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z kosmetykami bez języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2019 03:28

Dla magazynierów oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z kosmetykami. Zatrudnienie w Hanowerze aktualne od zaraz oraz bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac na magazynie, które wspomagają płynny oraz efektywny przepływ oraz przechowywanie towarów;
  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, ich pakowanie i wysyłanie;
  • aktualizacja danych w systemie komputerowym;
  • rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych;
  • obsługa komputera, skanera i wózka paletowego;
  • dbanie o porządek;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • sumienność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur mc;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę;
  • premie oraz dodatki;
  • płatny urlop;
  • po godzinach pracy zapewniony tani kurs języka niemieckiego w siedzibie firmy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 07/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-hanower/

Nr ogł.: 8995d28c2c5e751f