€ do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Holandii bez znajomości języka sortowanie odzieży używanej, Wormerveer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Wormerveer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Prawo jazdy
  • Opublikowany: 17 września 2020 19:14

Zatrudnienie w Wormerveer bez znajomości języka dla pracowników fizycznych. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Holandii dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Wormerveer.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca dla kobiet przy sortowaniu odzieży używanej na różne kategorii.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • legalną oraz stabilną pracę;
  • możliwość skorzystania ze służbowego transportu oraz zakwaterowania;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rozliczanie godzin pracy raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć fizyczną pracę w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: biuroradom@euroservices.com.pl z dopiskiem: sort odziezy

Nr ogł.: 4465f636976ede2f