€ 10,05 na godz.

Dam pracę w Holandii bez języka na produkcji kanapek od zaraz 2020 Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 lipca 2020 20:03

Fabryka z Leeuwarden szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie dla Polaków na produkcji kanapek z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na kuchni przy przygotowywaniu kanapek;
  • przestrzeganie zasad higieny;
  • praca przy temperaturze około 12 – 13 stopni Celsjusza;
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • pracodawca nie wymaga znajomości języka holenderskiego, ale potrzebna jest średnia/dobra znajomość j. angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej;
  • mile widziane doświadczenie w sektorze spożywczym;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • umiejętność przestrzegania zasad higieny pracy;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bonusu rekomendacyjnego w wysokości 100 Eur, a także 250 Eur bonusu dla osób, które będą mieszkały prywatnie;
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy;
  • pomoc kadrowo-administracyjną w j. niderlandzkim, angielskim, polskim oraz rumuńskim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki zmianowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: www.sbaflex.pl/rejestracja/

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-leeuwarden/

Nr ogł.: 9775f04789a8b766