€ 12,84 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy od zaraz dla par przy sortowaniu odzieży bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Drezno
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2019 21:50

Dla par oferta fizyczna pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie od zaraz w Dreźnie z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: praca fizyczna.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży używanej na 3 kategorie jakościowe;
  • praca przy stołach albo przy taśmie.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • zdyscyplinowanie;
  • solidne, sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak problemów zdrowotnych;
  • brak alergii skórnych i problemów z płucami, gdyż jest to praca w warunkach uczulających;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • pakiet odzieży roboczej;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • możliwość rozwijania się;
  • podwyżki;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej/10/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-drezno/

Nr ogł.: 5255dacb83ef1a11