SEK 26000/m-c

Szwecja praca od zaraz na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Komunikatywna znajomość języka
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:21

Oferujemy atrakcyjną pracę w Szwecji na magazynie hurtowni drogeryjnej. Od zaraz propozycja zatrudnienia w Göteborgu dla 2 pracowników bez znajomości języka szwedzkiego przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Göteborg, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 26000 SEK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna na magazynie hurtowni z artykułami drogeryjnymi
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień indywidualnych i hurtowych, rozładunek dostaw oraz rozmieszczanie produktów na magazynie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za aktualizację baz danych oraz utrzymywanie porządku

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaradność

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 miesięcy
  • możliwość podwyższania kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • niedrogie zamieszkanie, koszt dla pracownika to 2500 SEK za miesiąc
  • możliwość brania godzin nadliczbowych
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • pracę na cały etat
  • szansę wyrobienia uprawnień na wózki widłowe

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Magazyn z kosmetykami, Göteborg”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-goteborg/

Nr ogł.: 9775a8b9b987f716

1 odpowiedź aby “Szwecja praca od zaraz na magazynie drogeryjnym bez znajomości języka Göteborg”

  1. Prosze o kontakt w sprawie pracy