€ 12,25 - 15,00

Fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Essen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 21:33

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2023. Zatrudnienie w Essen dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 12,25 – 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem odzieży używanej na podstawie określonych kryteriów – jakość, rozmiar, styl, kolor;
  • kontrolowanie i oczyszczanie odzieży z ewentualnych plam i uszkodzeń;
  • metkowanie, mierzenie odzieży;
  • pracownik będzie również składał i pakował odzież do odpowiednich worków albo kartonów.

Wymagania:

  • brak uzależnień;
  • sumienność;
  • energiczność i pracowitość;
  • rzetelne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • strój służbowy;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc od przełożonego Polaka.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fso/e/05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odziezy-od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-essen-2023/

Nr ogł.: 93364418def629d6