PLN 2600 netto/mc

Od zaraz dam pracę w Czechach na produkcji lodów bez znajomości języka Opava

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Opava
  • Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 grudnia 2019 18:33

Bez znajomości języka poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w Opavie na produkcji lodów i mrożonek dla Polaków. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Opava.

Wynagrodzenie: około 2400 – 2600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na linii produkcyjnej przy mrożonkach i lodach;
  • pracę od poniedziałku do piątku na trzy zmiany.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • czeską umowę o pracę na 12 miesięcy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dodatek transportowy, który wynosi do 1700 CZK na miesiąc;
  • bony żywnościowe;
  • możliwość otrzymanie zniżek na produkty, które są wytwarzane w zakładzie pracy;
  • opiekę koordynatora.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 571 406 549 (Monika).

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/opava-od-zaraz-praca-w-czechach-2020-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-mrozonek/

Nr ogł.: 3415e06178f90020