€ 12,85 brutto/h

Dla par bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji batonów od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2020 19:47

Zatrudnienie w Augsburgu dla par bez znajomości języka na produkcji batonów. Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech 2020 z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 12,85 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji batonów proteinowych;
  • pracownik będzie przygotowywał masy smakowe, czyli odmierzał składniki, obsługiwał i mył urządzenia produkcyjne, przeprowadzał kontrolę jakości oraz dbał o ciągłość produkcyjną.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • pełna samodzielność;
  • solidne, zaangażowane i sumienne wypełnianie zadań;
  • energiczność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku albo wykształcenie gastronomiczne.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę, a dla najlepszych opcja dłuższego zatrudnienia;
  • pomoc przy sprawach organizacyjnych oraz urzędowych;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • środki ochrony osobistej, czyli rękawiczki, fartuchy, czepki i żele do dezynfekcji;
  • zakwaterowanie w cenie 150 Eur od osoby + media.

Aplikacja:

Zgłoszenia (mogą być w j. polskim) należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-batonow-augsburg/

Nr ogł.: 9405ea8453a7ce21

1 odpowiedź aby “Dla par bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na produkcji batonów od zaraz Augsburg”

  1. Beata Arendt dn. 16 czerwca 2020 @ 20:53

    Zainteresowana oferta prosze o kontakt 515957633