€ od 12,85 brutto

Bez języka na produkcji batonów Niemcy praca dla par od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 października 2021 22:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na produkcji batonów czekoladowych. Zatrudnienie w Augsburgu bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie stanowiskowe oraz z BHP;
  • pracownik będzie wykonywał prace produkcyjne zgodnie ze swoimi kompetencjami – najpierw będą to proste i powtarzalne zadania, a potem również obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz wykonywanie zadań jako skoczek;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości, dbanie o ciągłość produkcji, pakowanie gotowych produktów, naklejanie etykiet, foliowanie oraz zdejmowanie produktów z taśmy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • energiczność.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • ubezpieczenie;
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zapoznanie z obowiązkami.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-produkcji-batonow-od-zaraz-augsburg/

Nr ogł.: 6796179a66707d28