€ 2650 - 2850 mc

Bez języka oferta pracy w Niemczech dla par produkcja kremu czekoladowego od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2024 18:06

Do podjęcia praca w Niemczech dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii także dla par na produkcji kremu czekoladowego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2650 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji kremu czekoladowego do smarowania chleba i deserów;
  • pakowanie gotowych produktów i przygotowywanie ich do wysłania.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • sumienne oraz dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • zatrudnienie do podjęcia bez znajomości języka niemieckiego;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie około 200 € na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 02/24

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-produkcja-kremu-czekoladowego-od-zaraz-kolonia/

Nr ogł.: 89365c1e6d5ded6a