CZK 26000 - 30000

Bez języka dam pracę w Czechach produkcja lamp samochodowych od zaraz Nowy Jiczyn

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Nowy Jiczyn
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 listopada 2023 18:06

Dla pracowników produkcji do podjęcia aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Nowym Jiczynie bez znajomości języka na produkcji lamp samochodowych. Pracodawca zapewnia bezpłatny transport busem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nowy Jiczyn.

Wynagrodzenie: 26 000 – 30 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie zadań związanych z produkcją reflektorów samochodowych;
  • praca przy linii produkcyjnej;
  • praca w systemie trzy- albo czterozmianowym, gdzie jeden tydzień = jedna zmiana (za cztery zmiany dopłata 14,00 CZK na godz.);
  • wykonywanie zadań od poniedziałku do piątku;
  • przykręcanie, zatrzaskiwanie oraz składanie itp. prace manualne.

Wymagania:

  • zręczność manualna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sumienność i elastyczność;
  • możliwość podjęcia pracy na trzy albo cztery zmiany.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie, dodatki i bonusy;
  • premię 3000 CZK za jedną zmianę nadgodzinową;
  • umowę o pracę;
  • wykonywanie zadań po osiem godzin dziennie, a w tym 50 minut przerwy (łącznie są trzy przerwy – dwie po 10 min. i jedna 30 min.);
  • 45% zniżki na obiady w zakładzie pracy;
  • 25 dni urlopu w roku.

Aplikacja:

Zgłaszać się prosimy pod numerem telefonu:

+48 883 758 790 lub można wysłać CV przez formularz na stronie:

www.olx.pl/oferta/praca/operator-produkcji-czechy-od-5100-do-6000zl-bezplatny-transfer-busem-CID4-IDMWLVe.html

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/czechy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lamp-samochodowych-od-zaraz-nowy-jiczyn/

Nr ogł.: 78565676cf1824df