€ 13-16 brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie drogeryjnym bez języka Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 grudnia 2019 18:32

Hurtownia z Hanoweru potrzebuje od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie drogeryjnym. Zatrudnienie dla magazynierów bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z kosmetykami, akcesoriami, chemią gospodarczą, a także drobnymi alkoholami i artykułami spożywczymi;
  • pracownik będzie zbierał zamówienia hurtowe oraz zabezpieczał je na czas transportu;
  • dbanie o czystość na swoim stanowisku pracy;
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • nie starsze niż 3 miesiące zaświadczenie o niekaralności;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę p pracę;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur na mc;
  • możliwość rozwijania się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres: dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-hanower-2020/

Nr ogł.: 3965e061a0f05602

Zostaw odpowiedź

Popularne ogłoszenia dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.