£ 7,83/h brutto

Sortowanie odzieży od zaraz dam fizyczną pracę w Anglii bez języka Buckinghamshire

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Buckinghamshire
  • Zakwaterowanie: Oferta bez zakwaterowania
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2018 02:31

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka angielskiego do zatrudnienia w zakładzie z Buckinghamshire. Od zaraz opcja fizycznej pracy w Anglii przy sortowaniu używanych ubrań na magazynie.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Buckinghamshire, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 7,83 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na wykonywaniu zadań na magazynie oraz sortowaniu używanych ubrań

Wymagania:

  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • sprawność fizyczna
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz

Oferujemy:

  • pracę dla kobiet i mężczyzn
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • legalne zatrudnienie na warunkach obowiązujących w Anglii
  • zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres
  • dobre zarobki wypłacane w terminie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta zachęcamy kontaktu telefonicznego pod numerem:

+44 780 156 6593

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-buckinghamshire/

Nr ogł.: 7035ad219cf393be