NOK 186,60 brutto/h

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie czekoladek bez języka dla par Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2022 20:13

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla dyspozycyjnych par. Zatrudnienie w Lillehammer aktualne od zaraz przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 186,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prostych prac przy linii produkcyjnej;
  • ręczne pakowanie czekoladek do plastikowych wytłoczek;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przestrzeganie zasad BHP;
  • ważne jest utrzymywanie szybkiego tempa pracy.

Wymagania:

  • dokładne, sumienne i zaangażowanie wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji przy pakowaniu;
  • punktualność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • możliwość brania zaliczek;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • legalne zatrudnienie;
  • zdalną rekrutację;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-czekoladek-lillehammer/

Nr ogł.: 74263879b3e6ef87