€ 1950-2650 mc

Od zaraz praca Niemcy na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 stycznia 2020 19:17

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Berlinie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu dla wszystkich chętnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 1950 – 2650 Eur brutto na mc w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, która polega na obsługiwaniu urządzeń po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • praca przy linii produkcyjnej, a także przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie psutych opakowań do napełnienia na linię, pakowanie itp.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • samodyscyplina;
  • sumienne, zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • solidne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 tygodnie z możliwością jej przedłużenia;
  • zakwaterowanie dla par w cenie 450 Eur za pokój, a za pokój jednoosobowy 250 Eur na mc, za pokój wieloosobowy 150 Eur na mc.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności prosimy wysyłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/a4/01/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-berlin-2020/

Nr ogł.: 2865e1f13f73d87c

1 odpowiedź aby “Od zaraz praca Niemcy na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Berlin 2020”

  1. wesolowska dn. 8 lutego 2020 @ 13:22

    Witam.Jesli praca aktualna prosze o kontakt wesolowska44@o2.pl

Zostaw odpowiedź do wesolowska