€ 2250 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja czekolady Kolonia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 lutego 2020 19:33

Fabryka z Kolonii szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech na produkcji czekolady. Zatrudnienie 2020 dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2250 Eur brutto na mc + dodatki.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie dbał o porządek na stanowisku pracy, a także o ciągłość produkcyjną oraz dostarczał półprodukty i pakował;
  • do zadań będzie należało też obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • dokładność;
  • dostępność od zaraz;
  • pracowitość;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc;
  • umowę na pół roku;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • pracę w systemie zmianowym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i realnym terminem dyspozycyjności należy przesłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pc/k/02/20

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-koln-2020/

Nr ogł.: 2485e3ad11e3f44a

3 komentarze aby “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja czekolady Kolonia 2020”

  1. Paweł Rojewski dn. 12 lutego 2020 @ 17:08

    Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Posiadamy własny samochód
    Możliwość podjęcia pracy w ciągu tygodnia
    Bardzo proszę o kontakt

  2. Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od kwietnia. Bardzo proszę o kontakt.

  3. Krzysztof dn. 6 marca 2020 @ 20:28

    jestem zainteresowany, jedna osoba

Zostaw odpowiedź do Marta i Kamil