€ od 11,85 godz.

Od zaraz oferta pracy w Holandii produkcja czekolady bez znajomości języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2021 19:26

Fabryka z Hagi poszukuje od zaraz chętnych pracowników produkcji do pracy w Holandii. Zatrudnienie na produkcji czekolady bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 11,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał i przeprowadzał kontrolę jakości składników wykorzystywanych do produkcji;
  • obsługiwanie maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • zadaniem będzie pakowanie i przygotowywanie towarów do magazynowania;
  • pracownik będzie zajmował się czyszczeniem elementów linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe bez stawki wiekowej;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze pół roku;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych oraz tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja czekolady Haga 2021/2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekolady-praca-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-w-hadze/

Nr ogł.: 401618ab1972372f