€ 12,50 na godz.

Bez języka dla par dam pracę w Holandii pakowanie słodyczy od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 października 2022 21:06

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie tymczasowe w Amsterdamie bez znajomości języka niderlandzkiego przy pakowaniu promocyjnych zestawów słodyczy. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie pakował promocyjne zestawy słodyczy świątecznych i okolicznościowych;
  • zadaniem będzie zbieranie słodyczy na podstawie listy oraz ich pakowanie w ozdobne pudełka;
  • przygotowywanie zapakowanych zestawów do magazynowania – umieszczanie ich na paletach i owijanie stretchem.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do połowy grudnia 2022;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc tłumacza w razie konieczności.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-amsterdam/

Nr ogł.: 454633f16ee97da5