€ 1600-2000 mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech rozładunek paczek bez języka Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Norymberga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2019 17:30

Do fizycznej pracy w Niemczech poszukiwane osoby od zaraz przy rozładunku paczek. Zatrudnienie w Norymberdze bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę i atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Norymberga.

Wynagrodzenie: 1600 – 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz (praca rozpoczyna się 18 marca, więc jedyny możliwy przyjazd do Niemiec jest 15, 16 albo 17 marzec 2019).

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca na magazynie przy wypakowywaniu paczek.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna;
  • pracowitość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • preferowanie osoby z własnym samochodem, ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat;
  • opłacone składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne;
  • atrakcyjną stawkę na godz., czyli 10,20 Eur brutto;
  • bon na paliwo 40 Eur dla osób, które własnym samochodem zabierają innych pracowników do pracy;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • zatrudnienie tylko dla mężczyzn;
  • dodatkowo płatne za pracę w godzinach nocnych i niedzielnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • zapewnione zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych w cenie 100 Eur miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

CV należy wysłać na e-mail: hr-poland@gmx.de z dopiskiem: Norymbergia.

Koniecznie trzeba dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-rozladunek-paczek-norymberga/

Nr ogł.: 7085c87c5bf330d8

1 odpowiedź aby “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech rozładunek paczek bez języka Norymberga”

  1. Jestem zinteresowany ofertą czy nadal aktualna. Podaje numer telefonu komórkowego 693198579