CZK od 125 na godz.

Oferta fizycznej pracy w Czechach bez znajomości języka sortowanie odzieży od zaraz Boskovice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Boskovice
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2021 19:59

Aktualna od zaraz fizyczna praca w Czechach przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie bez znajomości języka czeskiego w Boskovicach dla dyspozycyjnych Polaków. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Boskovice.

Wynagrodzenie: od 125 CZK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej;
  • wykonywanie zadań w pozycji stojącej;
  • pracownik będzie przygotowywał stanowiska;
  • zadaniem będzie przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • atutem będzie wykształcenie średnie;
  • odpowiedzialność;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania bonusu za frekwencję i jakość pracy w wysokości 4000 CZK;
  • od 0 do 7000 CZK premii osiągnięcia;
  • możliwość kupowania posiłków w stołówce;
  • bezpłatne zakwaterowanie albo dodatek do zakwaterowania 3500 CZK na mc;
  • szkolenie pracownicze;
  • dofinansowanie do transportu, którym będzie się dojeżdżać do pracy;
  • pracę na jednej zmianie o poniedziałku do piątku (w godz.: 06.00 – 14.30).

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +420 730 874 091 – kontakt w języku polskim

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-czechach-sortowanie-odziezy-od-zaraz-boskovice/

Nr ogł.: 79161cc8bafe87b8