NOK 155 brutto/h

Na produkcji czekolady dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 marca 2019 17:31

Manufaktura z Oslo poszukuje osób do pracy w Norwegii na produkcji czekolady. Zatrudnienie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie przez pracodawcę i dobra stawka godzinowa.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na hali produkcyjnej przy wspieraniu różnych zadań zespołu;
  • obsługiwanie, mycie i konserwowanie maszyn produkcyjnych;
  • dbanie o czystość;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • pakowanie już gotowych produktów;
  • dbanie o ciągłość produkcji.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz i w godzinach nadliczbowych;
  • szybkie zaaklimatyzowanie się na miejscu;
  • dużym atutem będzie znajomość j. angielskiego albo norweskiego oraz posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • otwartość;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • pracę na 3 miesiące próbne;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta;
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie w cenie 4000 NOK w okresie próbnym, a osoby, które przedłużą umowę, będą musiały same zapewnić sobie zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim wraz z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/03/19 należy przesłać na adres: Arbeid-Nyheter@consultant.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-oslo-2019/

Nr ogł.: 8365c87bb5a3191e

2 komentarze aby “Na produkcji czekolady dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo”

  1. Piotr123 dn. 13 marca 2019 @ 09:29

    Dzień dobry.
    Obecnie jestem bezrobotny i poszukuję pracy. Uważam, że mówię całkiem dobrze po Islandzku, Angielsku, Rosyjsku. Jestem sprawny i poręczny, gotowy do pracy i robię co w mojej mocy, gdzie jest dużo do zrobienia.
    Jeżeli poszukują Państwo do swojego zespołu osobę, która:
    – posiada wieloletnią praktykę w firmie produkcyjnej,
    – potrafi pracować efektywnie i wydajnie,
    – jest komunikatywna,
    – ma predyspozycje do pracy zespołowej,
    – jest odpowiedzialna i chętna do pracy.
    Zapewniam, że dołożę wszelkich starań, by przyczynić się do właściwego funkcjonowania Państwa firmy.
    Z poważaniem
    Piotr Wawro

  2. SvenChojnacki dn. 9 kwietnia 2019 @ 09:17

    Dzien dobry,
    chetnie podejme prace w waszym zespole od zaraz.
    – efektywnie pracuje zarowno sam jak i w zespole
    – swietnie organizuje prace
    – jestem gotowy do pracy w nadgodzinach
    – mowie i pisze po norwesku ( norsk prøve 2 munt. og skrift.)
    – komunikatywnie po angielsku
    – jestem w swietnej formie fizycznej
    – jestem bezkonfliktowy.
    Bardzo prosze o kontakt
    tel 728751222 lub mailowy telemarkulv@gmail.com
    pozdrawiam Slawek

Zostaw odpowiedź do Piotr123