€ 15,25 brutto/h

Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja mydła w płynie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lutego 2024 14:50

Na produkcji płynnego mydła potrzebne od zaraz pary do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 15,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy produkcji płynnego mydła;
  • mieszanie składników;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pakowanie gotowych towarów i naklejanie na nich etykiet;
  • obsługiwanie różnych maszyn i urządzeń produkcyjnych – w razie potrzeby firma zapewnia szkolenie (operatorzy mają wyższe stawki godzinowe).

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego;
  • stałą pracę;
  • zatrudnienie na rok;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 150 € na mies. od osoby albo 200 € na mies. od pary;
  • zgrany zespół współpracowników.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja mydła, Berlin + imię i nazwisko

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-na-produkcji-mydla-w-plynie-berlin/

Nr ogł.: 58365ddb834e97dc

1 odpowiedź aby “Dla par bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz produkcja mydła w płynie Berlin”

  1. Witam serdecznie proszę o nr telefonu. Pozdrawiam