NOK 165/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub Region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 28 października 2017 07:19

Praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego na produkcji spożywczej przy składaniu kanapek w Stavanger. Oferta od zaraz dla Polaków bez doświadczenia, ale z dużą motywacją.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 165 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

praca na produkcji przy przygotowywaniu składników oraz składaniu kanapek. Pracownik będzie musiał przestrzegać zasad BHP do pracy z żywnością.

Oczekiwania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
gotowość do podjęcia nauki języków obcych
możliwość przejścia badań
pełne zaangażowanie

Zapewniamy:
pracodawca oferuje skorzystanie z zamieszkania w cenie 4000 NOK miesięcznie
pracę od zaraz
norweską umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
opiekę polskojęzycznego rezydenta i wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii zapraszam do wysłania wiadomości e-mail z CV na adres:

ogłoszenie wygasło!

Nr ogł.: 3259eb32f5891dc