£ 12,00 /h

Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu czekoladek z językiem angielskim Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Wymagane języki obce: Angielski
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Podstawowa znajomość języka
  • Ponadto wymagane (jeśli dotyczy): Referencje
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 07:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
produkcja-czekoladek-pralin

Pilnie poszukujemy pakowaczy do legalnej pracy w Anglii na terenie Londynu przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie 2018 od zaraz z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki: 12 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 5

Start: sierpień

Zadania:

Praca na ostatni etapie linii produkcyjnej przy pakowaniu czekoladowych pralinek – wkładanie ich do pudełek, wytłoczek z tworzyw sztucznych.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • dobre nastawienie do pracy w zespole
  • mile widziane osoby przebywające w UK

Oferujemy:

  • dobre warunki mieszkaniowe
  • wysokie zarobki w funtach
  • pomoc przy formalnościach
  • kwartalne premie wypłacone zwykle przed świętami

Zgłoszenia proszę wysyłać za pomocą formularza (link poniżej):

Link: [ogłoszenie wygasło]

wyświetleń: 1490, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 778597d67f0a0e35