SEK 140.00

Szwecja praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odpadów bez języka Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub Region: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Stopień znajomości języka (jeśli dotyczy): Język obcy Niewymagany
  • Opublikowany: 26 września 2017 06:26

Firma recyklingowa z Göteborga zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka do sortowania odpadów suchych. Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Göteborg, Szwecja

Zarobki: 140 SEK na godzinę

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie sortowanie odpadów suchych przy taśmociągu
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i duża siła fizyczna
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatnie 2800 SEK miesięcznie
  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne
  • pomoc w relokacji

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

ogłoszenie wygasło

wyświetleń: 2005, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 18059c02a4080dc0