£ 8,20 - 9,45

Dla par dam fizyczną pracę w Anglii bez języka od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej, Peterborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Peterborough
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2019 20:59

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie 2019 w Peterborough UK bez znajomości języka także dla par.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Peterborough.

Wynagrodzenie: 8,20 GBP brutto na godz. (w tym koszty zakwaterowania) albo 9,45 GBP brutto na godz. (stawka bez zakwaterowania).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6 albo 3 pary.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna przy taśmie, która polega na sortowaniu odzieży używanej ze względu na rodzaj i jakość. Ubrania dzieli się na klasy jakościowe, a potem ze względu na rodzaj, z czego trzeba wyłapać ubrania, które pochodzą od znanych firm odzieżowych.

Wymagania:

  • szybkość, wysoka sprawność fizyczna, dobry wzrok;
  • brak uzależnień od tytoniu;
  • umiejętność pracy w zespole i pomaganie innym pracownikom, jeżeli zajdzie taka konieczność;
  • mile widziane będą znane osoby, które znają się na aktualnych trendach w modzie;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na miejscu albo wyższą stawkę godzinową – dla par wspólne dwuosobowe pokoje;
  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie, który spełnia najwyższe normy bezpieczeństwa;
  • odzież roboczą;
  • możliwość przedłużenia umowy na kolejny rok, gdy zakończy się umowę z agencją.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: uk.employment@europe.com z tytułem wiadomości: „sortowanie odzieży Peterborough 09/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-fizyczna-praca-w-anglii-przy-sortowaniu-odziezy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-peterborough/

Nr ogł.: 7025d9212588fefc