£ 9,20 brutto/h

Przy pakowaniu ciastek od zaraz dla par praca w Anglii bez języka Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Birmingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 września 2019 20:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii dla par przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka. Oferta z Birmingham dla pakowaczy. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Birmingham.

Wynagrodzenie: 9,20 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa i powtarzalne praca przy taśmie produkcyjnej, która polega na układaniu ciastek w stosy po 12 albo 18 sztuk, a następnie wkładanie ich do maszyny pakującej;
  • jedna osoba może zostać oddelegowana do obsługiwania maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka, aby swobodnie komunikować się z przełożonym – u jednej osoby na grupę;
  • posiadania doświadczenia na produkcji spożywczej;
  • zaletą będzie znajomość systemu HACCP;
  • dostępność od zaraz;
  • umiejętność pracownia w zespole;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dyspozycyjność na pół roku.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie tymczasowe w Anglii na podstawie umowy z agencją pośrednictwa;
  • darmowe zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach, a dla par osobne pokoje;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłata raz w tygodniu na konto walutowe;
  • pomoc przy formalnościach na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: uk.employment@europe.com z podaniem odpowiedniego tytułu: „produkcja ciastek Birmingham 09/2019”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dla-par-anglia-praca-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-birmingham/

Nr ogł.: 525d6fee06f1743