€ 13,44 brutto/h

Bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Holandia praca od zaraz Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Oss
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2024 18:30

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Oss bez znajomości języka niderlandzkiego dla pakowaczy. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oss.

Wynagrodzenie: 13,44 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • dbanie o dobrą jakość produktów i porządek na linii produkcyjnej;
  • pakowanie gotowych produktów oraz składanie i układanie kartonów;
  • umieszczanie produktów w pudełkach;
  • wykładanie opakowań na taśmę i palety;
  • foliowanie palet oraz sprawdzanie jakości.

Wymagania:

  • bez znajomości języka holenderskiego, ale z językiem angielskim;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • zręczność manualna;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz na pełny etat;
  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym i stałego doskonalenia się;
  • zdolność do pracy w międzynarodowej grupie współpracowników.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę w systemie dwuzmianowym, rano dodatek wynosi 5%, a wieczorem 15%;
  • możliwość rozwoju i podjęcia nauki języka holenderskiego;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • stałą i legalną pracę;
  • kontrakt holenderski;
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz na stronie:

www.hobij.pl/aplikacja-o-prace?vacancy=vacancies-347-C

Źródło: https://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-od-zaraz-oss/

Nr ogł.: 8146596895a104e8

1 odpowiedź aby “Bez znajomości języka pakowanie kosmetyków Holandia praca od zaraz Oss”

  1. Nikola Polrzywka dn. 15 lutego 2024 @ 15:00

    Witam, razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy w Holandii