€ 11,75 na godz.

Od zaraz oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja kanapek Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub Region: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 21:34

Na produkcji kanapek potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Holandii. Zatrudnienie 2023 w Leeuwarden bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pracowników produkcji. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Leeuwarden.

Wynagrodzenie: 11,75 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie różnych zadań przy linii produkcyjnej;
  • pracownik będzie przygotowywał oraz pakował kanapki i gotowe zestawy na lunch oraz wrapy i sałatki dla sieci supermarketów i stacji benzynowych.

Wymagania:

  • chęć pracy w systemie zmianowym, a także w weekendy;
  • bez języka holenderskiego, ale z dobrą znajomością języka angielskiego;
  • chęć pracy przy niskich temperaturach;
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczo-produkcyjnej.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatki zmianowe;
  • zakwaterowanie i transport do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

www.sbaflex.com/pl/aplikuj/?id=2703

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-leeuwarden/

Nr ogł.: 24664418622c4101