CZK 37298 brutto/mc

Bez języka praca w Czechach od zaraz na produkcji foteli samochodowych Bor u Tachova

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Bor u Tachova
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2022 20:13

Dla pracowników produkcji aktualna od zaraz praca w Czechach. Zatrudnienie w Bor u Tachova bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bor u Tachova.

Wynagrodzenie: 37 298 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych;
  • tapicerowanie oraz montaż dolnych części siedzeń;
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości;
  • praca fizyczna.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność manualna;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne posiłki w firmowej stołówce;
  • możliwość brania zaliczki raz na tydzień;
  • opcję wypracowania nadgodzin;
  • czeską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • pracę nawet bez doświadczenia na produkcji i bez znajomości języka czeskiego.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com lub prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-czechach-od-zaraz-produkcja-foteli-samochodowych-bor-u-tachova/

Nr ogł.: 7746387a5f97c983