DKK 148 brutto/h

Bez języka oferta pracy w Danii dla par pakowanie zabawek od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub Region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 15:25

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Danii dla par pakowaczy. Zatrudnienie w Kopenhadze bez znajomości języka przy pakowaniu zabawek i akcesoriów dla dzieci. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kopenhaga.

Wynagrodzenie: 148 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie zestawów plastikowych zabawek, a w tym klocków i akcesoriów dla dzieci.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie do pracy;
  • szybkie tempo pracy;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • sprawność manualna;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pełny etat;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 DKK na mc;
  • płatny urlop;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podniesienia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysłać na adres e-mail:

sikker@contractor.net z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: skr/084/23

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-danii-bez-jezyka-pakowanie-zabawek-od-zaraz-kopenhaga/

Nr ogł.: 6526579a7d9e4385

1 odpowiedź aby “Bez języka oferta pracy w Danii dla par pakowanie zabawek od zaraz Kopenhaga”

  1. Bartłomiej Kaniecki dn. 15 stycznia 2024 @ 09:55

    Dzień dobry, wraz z dziewczyną szukamy pracy w Danii na produkcji i jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Pracowaliśmy już w Danii i mamy doświadczenie.
    Pozdrawiam, Bartłomiej Kaniecki