CZK 32000-35000 mc

Bez języka na produkcji foteli samochodowych praca Czechy od zaraz w Kvasinach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2024 17:24

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w Kvasinach dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: 32 000 – 35 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • praca na linii produkcyjnej;
  • nakładanie tapicerki;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów;
  • praca na trzy zmiany po 8 godzin.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zręczność manualna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus adaptacyjny – 30 000 CZK;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatny przejazd z Katowic do Czech;
  • bony żywnościowe – 95 CZK na zmianę;
  • opcję brania zaliczek raz w tygodniu – 2000 CZK;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • 25 dni urlopu w ciągu roku;
  • czeską umowę o pracę i ubezpieczenie zdrowotne;
  • szkolenie dla nowych pracowników;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

michal.kowalczyk@manuvia.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: https://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-czechach-od-zaraz-produkcja-foteli-samochodowych-kvasiny/

Nr ogł.: 10065ce391823439