CZK 24600 brutto/mc

Dam pracę w Czechach od zaraz dla par produkcja AGD bez znajomości języka Ołomuniec

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub Region: Ołomuniec
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2022 20:15

Na produkcji AGD potrzebne od zaraz osoby do pracy w Czechach. Zatrudnienie w miejscowości Ołomuniec dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ołomuniec.

Wynagrodzenie: od 24 600 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem sprzętu AGD;
  • zadaniem będzie również zbieranie wyrobów.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia przy pracy w Czechach;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • opcję brania zaliczek raz w tygodniu;
  • odzież oraz obuwie robocze;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne badania lekarskie przed podjęciem pracy;
  • wsparcie przy zakładaniu konta w czeskim banku;
  • 25 dni urlopu;
  • ciągły kontakt z koordynatorem.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

viola.demhasajova@personafabric.cz albo można zadzwonić pod numer telefonu: +420 797 978 299

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-czechach-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-agd-od-zaraz-olomuniec/

Nr ogł.: 8926268341f1bd19