£ 8,50-10,50 /h

Przy wykładaniu towaru fizyczna praca Anglia od zaraz bez języka w sklepie Luton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto lub Region: Luton
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 20:18

Oferta aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w sklepie na terenie Luton przy wykładaniu towaru z zakwaterowaniem bezpłatnym zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 8,50 GBP brutto na godz. dla osób bez języka oraz 10,50 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw towarów na magazynie sklepu;
  • rozkładanie towarów na półkach sklepowych;
  • dbanie o ekspozycję;
  • przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • sprawdzanie dat przydatności do spożycia;
  • naklejanie metek z cenami oraz etykiet na półki sklepowe.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna, szybkość oraz wytrzymałość i siła;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy na zmianach nocnych;
  • zdolność do pracy w zespole, bezkonfliktowość;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • najpierw zatrudnienie przez agencję do końca roku, a później stała umowa, która jest już podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • bezpłatne ubezpieczenie NNW;
  • darmowe zakwaterowanie w Luton – dla par samodzielne pokoje;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, zakładaniu konta bankowego oraz przy uzyskaniu numeru NIN itp.;
  • brak opłat za rekrutację;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto walutowe pracownika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres: greatjob@fastmail.co.uk z tytułem wiadomości: „sklep Luton 2019″

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-anglia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-sklepie-przy-wykladaniu-towaru-luton/

Nr ogł.: 3545dd2c23757713